KEB Automation KG

Servisler

Kontrol ve Otomasyon

Sürücü Teknolojileri

Motor ve Redüktör

Fren ve Kavramalar

Kontrol ve Otomasyon

KEB’nin ürün yelpazesi, ekrandan hareket profillerine kadar mükemmel yazılım işlevleriyle birlikte kapsamlı bir donanım çözümü sunar.

Esnek, ticari olarak uygulanabilir ekonomik otomasyon çözümleri, teknolojik gelişmelerin geniş uygulama alanlarında optimum kullanımını sağlar.

E

Ekran

E

SPS

E

Hareket

E

CNC

E

Uzaktan Bakım

Otomasyon Sistemleri için Sürücü Teknolojileri

Makinelerin ve uygulamaların güvenilir çalıştırılması

Makinelerin ve uygulamaların güvenilir çalışması
KEB çözümlerinin kalitesi ve performansı, müşterilerimizin makine ve sistemlerinde her gün kendini kanıtlamaktadır. Tahrik görevinizi çözmek için tahrik teknolojisi alanında geniş bir portföy sunuyoruz. Ayrıca, KEB motorları ve kontrolleri ile uyumlu olan sürücü kontrolörlerimiz diğer sistemlere rahat ve verimli bir şekilde entegre edilebilir.

Ürün yelpazesi, besleme ve rejenerasyon sistemlerinin yanı sıra DC ara devre bağlantısı ile çok eksenli çalışma için bir dizi ile tamamlanan tek eksenli sürücüler gibi uygulamaları temsil eder. Esnek bir şekilde ayarlanabilen hız ve tork veya hassas konumlandırma ile yürütülen proses optimizasyonu, kontrollü ve düzenlenmiş versiyonlardaki frekans dönüştürücüler ve servo denetleyiciler tarafından sağlanır.

Giriş güç kaynağında verimli bir şekilde kullanılan rejeneratif çalışmada yüksek yükler oluştuğunda rejeneratif sistemler mantıklı bir şekilde kullanılır. Güç bobinleri, fren dirençleri, EMC filtre teknolojisi, motor koruması için çeşitli çıkış filtreleri ve önceden hazırlanmış sinyal ve motor kablolarından oluşan geniş aksesuar yelpazesi, sürücü sisteminizi tamamlamak için doğru bileşenleri sunar.

Ölçeklendirilebilir çözümlerimizle, hem standart hem de karmaşık gereksinimleri karşılamak için çok çeşitli uygulama alanlarını kapsıyoruz. Ürünlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz, örn. ahşap işleme, intralojistik, plastik makine ve asansör uygulamaları ile elektrikli hareketlilik ve rüzgar enerjisi için.

E

COMBIVERT F6, G6, F5

E

COMBIVERT S6

E

COMBIVERT T6 APD

E

COMBIVERT R6

E

COMBIVERT P6

Motor ve Redüktör

Üniversal iş makineleri

Asenkron motorlar evrensel iş makineleridir ve tasarımlarından elde edilen daha yüksek kütle ataletinin sağladığı güç aralığı, sağlamlık ve düzgün çalışma ile değerlerini kanıtlarlar.

Kompakt boyutlara, düşük kütle ataletine ve yüksek pik torklara sahip senkron motorlar, yüksek dinamik uygulamalar için çözümler sunan optimize edilmiş özelliklere sahiptir.

E

COMBIVERT F6, G6, F5

E

COMBIVERT S6

E

COMBIVERT T6 APD

E

COMBIVERT R6

E

COMBIVERT P6